Ми виробляємо якісний та мінімалістичний текстиль в мінімалістичному дизайні, котрий доповнює композицію, а не перевантажує.

Варена бавововна — оксамитово м'яка тканина, що створює вайб безтурботності адже її не треба прасувати, ця категорія має великий однотонний асортимент.

Льон - автентичний, особливий на дотик та невибагливий матеріал, що представлений в природніх кольорах.

Муслін - невідчутний, відмінно дихаючий та в одночас об'ємний, представлений в традиційно яскравих кольорах близького сходу. 

Ми прагнемо використовувати натуральні матеріали найвищої якості, тому наші вироби стійкі до вицвітання, скочування та витирання і зберігають свої якості навіть після 300 пранів

Для готелей, гостьових домівок, апартаментів та ресторанів

Партнерські знижки і подарунки гостям

Ми попонуємо індивідуальні знижки на всю продукцію Leglo, для створення ідеального затишку ваших закладів, а також закріпляємо за вами унікальний промокод яким ви зможете честувати своїх гостей. 

Куточок дружби

Ми знаємо як іноді важливо мати щось на згадку про подорож, тож пропонуємо вам розмістити куточок з товарами нашого бренду, додатково заробляючи на продажу.

Виготовимо під замовлення

Якщо у вас є особливі вимоги до форми або дизайну, ми можемо виготовити індивідуальні розмір, колір, зробити вишивку, або навіть розробити під вас новий продукт. 

Як обрати?

Ми розуміємо, що важливо побачити на власні очі кожен колір та відчути матеріали на дотик, щоб обрати ті, що пасуватимуть вашому проекту найбільше, тому ми пропонуємо набір тестових зразків товарів всіх категорій. 

Дизайнерам

Партнерські знижки 

Ми надаємо індивідуальні знижки на всю продукцію Leglo для створення ідеальних затишку та композиції у ваших проектах.

Зйомки

Із задоволенням надамо вам необхідний товар в якості реквізиту для зйомок, сподівачись на відмітку та декілька яскравих фото❤️

Як обрати?

Ми розуміємо, що важливо побачити на власні очі кожен колір та відчути матеріали на дотик, щоб обрати ті, що пасуватимуть вашому проекту найбільше, тому ми пропонуємо набір тестових зразків товарів всіх категорій.

З нами вже співпрацюють

The Riverbird’s NestБудинок з лелекоюGregitUnitfab imagineTomkin designits.dsgn

Контакти та форма зворотнього зв’язку

Зв’яжіться з ними, для уточнення деталей та погодження індивідуальних умов: 

Партнер менеджер:
+38-093-090-1333
partners@leglo.ua